Квиток на поїзд до Австрії та Угорщини потрібно роздрукувати, – “Укрзалізниця”

“Укрзалізниця” нагадала пасажирам про необхідність роздруковувати квитки перед поїздкою до Австрії та Угорщини.

Попри те, що компанія активно цифровізує сервіси та впроваджує електронні залізничні квитки, міжнародні рейси до Австрії та Угорщини — виняток, розповіли у пресслужбі “УЗ”.

Міжнародний залізничний рух до цих країн здійснюється у партнерстві з угорськими та австрійськими залізничниками, а у них свої правила. Тому квиток має бути роздрукований.

Українські вагони RIC (прямий поїзд №749 Київ – Відень) або угорський поїзд (№146 Чоп – Відень) здійснюють транзитний рух. Під час курсування представники залізничних компаній можуть перевіряти проїзні документи, робити на них відповідні позначки, фіксувати дані щодо статистики та звітності. Перевірка квитків є складовою частиною взаємного контролю.

Усім пасажирам, як придбали квиток у застосунку УЗ до Угорщини чи Австрії, направляють лагідне сповіщення pop-up про необхідність роздрукувати щойно придбаний квиток.Сам бланк квитка також містить марковану інформацію про необхідність роздрукувати електронний квиток.

Якщо пасажир з якихось причин не виконав цю вимогу, то можуть виникнути неприємні ситуації. Зокрема, залізничники сусідніх країн можуть вимагати оплати за транзитний рух.

Нагадаємо, з березня придбати квитки на поїзди до Австрії та Угорщини можна в онлайн-режимі.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.