Фестиваль “День Вуличної Музики” повертається з благодійною метою

18 травня у Києві на Пейзажній Алеї пройде наймасштабніший фестиваль-флешмоб в Україні, що проводиться з 2014 року.

Фестиваль “День Вуличної Музики” традиційно збирає меломанів та всіх, хто любить активний відпочинок на свіжому повітрі. У рамках фестивалю, який залишається безкоштовним, можна буде зробити донат на потреби РУБПАК “Щедрик”. Організатори планують зібрати 2 млн грн на придбання дронів-бомберів.

Основна музична сцена “Гуляння” розташована на галявині посеред Пейзажної Алеї, де будуть виступати наступні музиканти: The Oscar Wild, Rún, Black Adore, Intermezzo, SO, Vika Vishnya, VSIVDOMA, Vlada Buchko, MULENKO BAND, Folkulaka.

Для любителів джазу буде встановлена Radio Jazz Stage, де гості зможуть насолодитися виступами Ігоря Закуса, Наталії Лебедєвої, Аліни Залозної та гурту Atmawinds. Також будуть залучені представники електронних комʼюніті — ZHIVOT CLUB (Харків) та SHUM.Rave (Словʼянськ). 

Крім того, в програмі фестивалю передбачені різноманітні спортивні та мистецькі активності. Відвідувачі зможуть взяти участь у спортивних іграх та майстер-класах. Працюватиме крафтовий ярмарок та фудкорт, а для дітей проводитимуть майстер-класи з робототехніки та LEGO-конструювання.

За попередній донат від 150 грн кожен зможе отримати один безкоштовний квиток на спортивну атракцію та взяти участь у розіграші суперлоту. Реєстрація тут. Також кожен охочий може підтримати збір за посиланням. Або за номером картки банки: 5375 4112 1554 6339.

Подію організовує БФ “Гуркіт”, проєкт “Гуляння”, Київська міська федерація настільного тенісу, а також команда фестивалю. БФ “Гуркіт” — це команда волонтерів і волонтерок, що з початку повномасштабного вторгнення допомагає військовим та цивільним. Близько 5 млн грн було передано ЗСУ протягом 2023-2024 роках зі спортивних та культурних подій. 

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.