Добірка YouTube каналів про подорожі

Канали мандрівників — це безкінечне джерело натхнення та інформації. Продовжуємо рубрику, де ділимось з вами найцікавішими на наш погляд тревел-каналами.  

1. Хочу домой — Путешествия, в которые вы не поедете

Канал Леоніда Пашковського, мандрівника із Білорусі, у форматі документального серіалу. Для своїх подорожей він обирає нетуристичні місця, а інколи навіть небезпечні. Сам він це описує так: «‎это программа о путешествиях на темную сторону Земли: туда, где страшно, опасно, плохо и неуютно». 

Країни, де вже встиг побувати Леонід: Пакистан, Іран, Індія, Куба, Ямайка, Гаїті, Венесуела, Панама, Коста-Рика, Тибет М’янма, Таїланд, Бангладеш, Китай. 

2. Антон Птушкин

А це відеоблог мандрівника з Києва — Антона Птушкіна. Раніше він був ведучим популярного тревел-шоу «Орёл и решка», а зараз веде свій власний блог. На відміну від Леоніда, Антон обирає більш комфортні країни для подорожей. У його списку Ісландія, Об’єднані Арабські Емірати, Швеція, Австралія, Нова Зеландія, Японія та інші. 

3. Бродяги Дхармы

Атмосферний канал, створений спільнотою мандрівників. На жаль, контент вже якийсь час не оновлюється. Але тут все одно є що подивитись: відео з подорожей у різні куточки планети, навколосвітні подорожі, подорожі на велосипедах та автостопом, подорожі майже без грошей та багато іншого. 

У цьому блозі немає одного ведучого, але усіх авторів відео об’єднує філософія подорожей — для них це стиль життя. Тож якщо ви шукаєте натхнення, вам сюди. 

4. Vagabrothers 

Брати Марко та Алекс, мандрівники із США, їздять по всьому світу та знімають свої пригоди на відео. Їх блог дуже різноманітний, розважальний та пізнавальний одночасно.  Тож тут ви знайдете інформативні ролики типу «12 порад для свідомих мандрівників» і просто влоги з їх подорожей. 

5. Орест Зуб 

Орест Зуб, ще один український мандрівник. За освітою юрист, родом зі Львова. Його мета — побувати у всіх країнах світу, наразі відвідав більше 100. Влоги Ореста такі ж різноманітні, як і його подорожі: Європа, Азія, Африка, Південна Америка і звичайно ж корисні поради для мандрівників.

Мало? Дивіться ще одну добірку українських YouTube каналів про подорожі.

Теги: