YouTube канали про подорожі, на які варто підписатись

Продовжуємо розповідати про YouTube канали про подорожі. Цього разу у добірці: канал з тревел-гайдами, родина, яка подорожує на велосипедах, любителі відпочинку у дикій природі та документальні міні-фільми. 

1. Двоколісні хроніки

Музиканти гурту «Фолькнери», Ярина Квітка та Володимир Муляр, у 2014 році вирушили у подорож на велосипедах навколо світу. Так народився проект «Двоколісні хроніки». Свої пригоди вони знімають на відео, все як є, без прикрас: їздять тільки на велосипедах, ночують переважно у наметі, знайомляться з місцевими, досліджують культуру та побут різних країн. У подорожі у Ярини та Володимир народився син Марко, тож тепер вони подорожують утрьох. Вони об’їздили вже майже всю Азію, зараз мандрують по Європі, а їх канал схожий на документальний серіал. 

2. Little Grey Box

Ще одна надихаюча історія про подорожі. Little Grey Box — це проект пари з Австралії, Мета та Фібі. Фібі письменниця, а Мет відеограф. Вони наважились залишити свою роботу та присвятили увесь свій час подорожам та власному проекту. Влоги вони знімають переважно у форматі тревел-гайдів, тож їх канал супер-корисний для тих, хто шукає порад.   

3. Ukraїner

Канал проекту Ukraїner, який присвячений дослідженню різних регіонів України. Оскільки проект проходить у форматі експедиції, на каналі відео з регіонів, де вже побували учасники проекту: Закарпаття, Приазов’я, Полтавщина, Полісся, Бессарабія, Сіверщина, Поділля, Карпати, Буковина, Галичина, Таврія, Причорномор’я, Слобожанщина, Наддніпрянщина, Волинь, Запоріжжя. 

У відео ви знайдете особливості цих регіонів, історії життя людей та їх заняття. Також на каналі є зовсім короткі відео про мальовничі куточки України: Коростишівський каньйон, острів Джарилгач, станцію Памір, Вилкове, Орлівку, Синевир та інші.  

4. Vox Borders

Цей проект не зовсім про подорожі. Журналіст Джонні Харріс досліджує життя людей у прикордонних зонах різних країн. У першому сезоні є шість невеликих документальних фільмів про Гаїті та Домініканську Республіку, Арктику, Японію та Північну Корею, Мексику та Гватемалу, Іспанію та Марокко, Непал та Китай. Ці фільми дають зрозуміти політично-економічні ситуацію у країні, особливості та складності життя біля кордону.

5. AdventureArchives

Четверо друзів із США, Ендрю, Браян, Томас та Робі ведуть блог про подорожі дикою природою. Відпочинок у стилі all inclusive це точно не про них. Вони беруть рюкзаки та йдуть в гори, ліса або сплавлятись по річках. Тож якщо ви любите походи, обов’язково гляньте цей канал.

Дивіться також: 5 українських YouTube каналів про подорожі