Активісти в Києві запрошують на толоку для створення терапевтичного саду

Толоку проведуть 13 та 14 квітня на території біля колишньої лікарні ім. Павлова.

Данський урбаніст Мікаель Колвілл-Андерсен разом з ініціативою “DIY Київ” закликають долучитись до підготовки ділянки для майбутнього терапевтичного саду, який планують створити на території Клінічної лікарні “ПСИХІАТРІЯ” (колишня лікарня ім. Павлова), пише Hmarochos.

Під час толоки 13-14 квітня з 11:00 до 17:00 волонтери прибиратимуть та облаштовуватимуть територію. Активісти обіцяють учасникам нові знайомства, снеки та DJ. Охочим відвідати захід потрібно заповнити реєстраційну форму.

Проєкт терапевтичного саду. Візуалізація: rfi.fr/uk

Київський сад відновлення планують відкрити до червня. Проєкт передбачає три зони для людей з різними рівнями психічних травм. Перший — для дуже замкнутих людей, яким важко дається спілкування та навіть вихід на вулицю. Другий — для двох людей, які могли б спілкуватись між собою. Третій — для тих, хто готовий комунікації у більшій компанії, яких також залучатимуть до догляду за садом, щоб сприяти реабілітації через фізичну працю.

Мікаель Колвілл-Андерсен – данський дизайнер, урбаніст і експерт з міської мобільності. Він заснував Copenhagenize Design Company та співпрацює з містами й урядами в усьому світі, започатковуючи пов’язані з урбаністикою проєкти. Україні Мікаель допомагає від початку повномасштабної війни. 

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.