Зі Львова до кордону з Польщею планують прокласти суцільну велодоріжку

Зі Львова до Жовкви прокладуть велодоріжку, а також тривають переговори, щоб продовжити її до Рави-Руської.

Будуватимуть велодоріжку в межах реконструкції міжнародної траси М-09, повідомляє департамент міської агломерації Львівської міськради.

Будівництво велодоріжки на трасі М-09 – безпрецедентне в Україні. У проєкті передбачено чимало інновацій, які до цього не застосовували. Також це є хорошим прикладом міжмуніципального співробітництва та консолідованої позиції місцевих громад.

Уже розпочалися переговори та офіційні звернення до міністра інфраструктури України, аби велодоріжка проходила зі Львова не лише до Жовкви, а й до Рави-Руської, що на кордоні. Це дозволить з’єднати Львів з мережею ЄвроВело, розробленою європейською федерацією велосипедистів і яка сполучає країни Європи між собою.

Зважаючи на велику кількість у Жовкві архітектурних та культурних пам’яток, велодоріжка значно розширить туристичний потенціал цілого Львівського регіону.

Крім того, якісна велоінфраструктура сприяє розвитку громад. Це додатковий альтернативний маршрут, адже 20% населення із навколишніх до Львова громад готові регулярно їздити у місто на велосипедах.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.