Європейські гірськолижні курорти відкриваються раніше, ніж очікувалось

Зимовий туристичний сезон цього року у Європі може відкритись раніше, оскільки на деяких гірськолижних курортах випало понад метр снігу.

У жовтні температура в Альпах знизилась, а снігопади вкрили гори в перші тижні цього місяця, повідомляє SchengenVisaInfo.

Наступного тижня очікується, що до 50 см снігу випаде на популярних альпійських туристичних напрямках. Серед яких — швейцарський Кран-Монтана, французькі Ла-Плань та Шамоні, а також австрійське село Санкт-Антон-ам-Арльберг.

Велика кількість снігу забезпечить міцну основу для майбутнього зимового сезону. Прогнозується, що це буде один із найкращих початків зимового лижного сезону в Європі за останній час.

Погода спонукала кілька гірськолижних курортів оприлюднити дати відкриття. Французькі та італійські курорти оголосили, що відкриються на тиждень раніше, ніж планувалось. У Швейцарії вже відкрито дев’ять курортів, включаючи Давос, Церматт і Верб’є, причому останній відкрився на три тижні раніше запланованої дати. 

Дані зміни пов’язані з глобальним потеплінням, яке загрожує планеті. Деякі гірськолижні курорти Європи, особливо ті, що знаходяться на низькій висоті, змушені закриватись через відсутність снігу.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.