В 2020 році у Чорнобильській зоні з’являться нові маршрути та повітряні подорожі

Як повідомило ДП “ЦОТІЗ”, у 2020 році планується відкриття нових маршрутів та повітряних подорожей Чорнобильською зоною.

Так, від початку року, зону відчуження відвідало понад 10 тисяч туристів, що в порівнянні з минулим роком – вдвічі більше. А з 2017 року кількість людей, які побували в Чорнобилі, збільшилась в 5 разів.

«Зазвичай взимку туристів приїздить менше, але цьогоріч дуже комфортні погодні умови, тому ми не відчули суттєвого спаду. Окрім того, постійний розвиток інфраструктури сприяє швидкому та комфортному перебуванню у зоні відчуження. Враховуючи тренд, який спостерігається у лютому, вважаємо, що в 2020 році буде туристичний бум до Чорнобиля. Щоб задовольнити попит відвідувачів, ми підготували на початок сезону декілька нових маршрутів, зокрема відкриємо й повітряні подорожі зоною відчуження», – розповідає помічник директора ДП «ЦОТІЗ» Кирило Гарник.

Також повідомляється, що за 2019 рік Чорнобильську зону відвідали 124 000 людей. На збільшення попиту вплинуло спрощення процедури оформлення перепусток, створення інфраструктури, розробка безпечних маршрутів та інші. Серед країн, звідки найбільше прибували мандрівників у Чорнобиль – Україна (26228), Велика Британія (18460), Польща (10416), Німеччина (9015).

Джерело: ДП “ЦОТІЗ”


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож