Українські біженці можуть безкоштовно їздити потягами Хорватії

Українці з 1 березня можуть безплатно їздити на поїздах внутрішнього сполучення Хорватії.

Безкоштовні поїздки доступні лише на поїздах II класу і за пред’явленням смарт-картки HŽPP з відповідним профілем, пише Visit Ukraine.

Картки HŽPP видаються на підставі українського закордонного паспорта чи посвідчення особи. Для оформлення картки необхідно створити профіль, який коштує €3. Він буде чинним до кінця 2023 року.

За допомогою даної картки українці можуть отримати безкоштовні квитки у касах або в самому поїзді. Детальнішу інформацію можна дізнатись за телефоном – 01 4724 026 або електронною поштою informacije@hzpp.hr.

Головна відмінність між першим та другим класом у тому, що в I класі просторіше, а сидіння комфортніші. Пасажирам першого класу включено резервацію місця у вартість квитка, також вони можуть обмінювати квитки на інший час або напрямок без додаткової плати.

Зазвичай у Європі вагони в поїздах поділяються на класи обслуговування – I та II класи. Відрізнити їх дуже легко. Загалом усі послуги, доступні в поїзді, передбачені для обох першого та другого класу пасажирів. 

Поїзди II класу в Хорватії курсують по всій країні. Детальніше про конкретні напрямки можна ознайомитися на сайті HŽPP під час вибору місць відправлення та прибуття.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.