Чи вливає блокада кордону польськими перевізниками на пасажирські перевезення

У ДПСУ заявляють, що блокування кордону не торкнулося пасажироперевезень.

Інтенсивність руху автобусів та автомобілів відбувається як на виїзд з Польщі, так і на в’їзд, а черги з боку України не зросли, розповів голова Держприкордонслужби Андрій Демченко, пише УНІАН.

Наразі на заблокованих пунктах пропуску на українсько-польському кордоні в чергах стоять близько 3 тис. вантажних фур. Учасники акції протесту в Польщі ще до її початку відзначили, що не блокуватимуть рух автобусів та легкового транспорту — їх дії націлені виключно на вантажні перевезення.

У середньому за добу кордон перетинають 75 тис. осіб в обох напрямках. На виїзд з України і на в’їзд – 85% складають громадяни України. У вихідні середньодобовий перетин іноді може досягати і 90 тисяч, але ці показники значно менші, ніж у літній період.

Водночас у прикордонній службі попередили, що на новорічно-різдвяний період прогнозується збільшення пасажиропотоку. Певного піку, як і в літній період, кількість перетинів кордону може досягти, але це не буде настільки довго, як влітку.

Нагадаємо, польські перевізники почали страйк на кордоні, вимагаючи повернути дозволи для українських колег. До кінця року вони планують заблокувати пункти пропуску “Корчова – Краковець”, “Гребенне – Рава-Руська” та “Дорогуськ – Ягодин”. Також підтримати поляків погрожують словацькі перевізники.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.