Туристка вирішила схитрувати з багажем, але авіакомпанія її оштрафувала

В Австралії туристка, яка летіла рейсом авіакомпанії Jetstar, зрозуміла, що її багаж важить більше, ніж дозволено. Щоб не доплачувати, вона вирішила вдягнути кілька речей на себе, але авіакомпанію це не влаштувало.

Мандрівники часто стикаються з проблемами, які пов’язані з нормами перевезення багажу. Для того, щоб уникнути переплат, туристи часто вдають до різних хитрощів, пише delfi.

Дівчина розповіла, виявивши, що її багаж важить більше норми, вона вирішила дістати деякі речі з валізи та надіти їх на себе. У черзі на посадку вона була в куртці та пальті, а в мішкуваті штани запхала декілька футболок та айпад.

Однак це не влаштувало авіакомпанію. У результаті Jetstar оштрафував туристку на 62 австралійських долари за спробу обійти правила. Крім того, це затягнуло проходження посадки, тому інші пасажири були незадоволені довгим очікування.

Представник Jetstar пояснив, що авіакомпанія має чіткі правила щодо багажу, щоб зробити подорожі справедливими для всіх. “Ми повинні стежити за тим, скільки речей пасажири беруть на борт, щоб у всіх було місце для своїх речей і щоб ми могли дотримуватися вимог безпеки“, – додав він.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.