Слідами Ukraїner: топ-5 місць для подорожі Волинню

Палацово-парковий комплекс у Самчиках, 4-кілометровий коридор із дерев у Клевані, одна із найвідоміших будівель в стилі бароко у Бердичеві, схований за земляними насипами й хащами форт поблизу Дубна — відкривайте Волинь слідами Ukraїner.

Самчиківський парк

У селі Самчики на Волині є палацово-парковий комплекс, де ростуть екзотичні рослини й розташований палац XVIII ст. У радянський час тут облаштували сільськогосподарську дослідну станцію, а зараз це — музей-садиба.

Монастир у Бердичеві

Візитівкою Бердичева на Волині досі залишаються масивні мури католицького монастиря Кармелітів Босих. Заснований майже 400 років тому, він був могутньою фортецею та великим економічним центром. Монастир (або кляштор) продовжує приваблювати паломників із різних країн.

Читайте також: Топ-5 місць Слобожанщини, які варто відвідати

Тараканівський форт

Тараканівський форт поблизу Дубна на Волині схований за земляними насипами й хащами. Його будували для укріплення оборони кордону. Сьогодні руїни форту — популярне місце серед туристів.

Тунель кохання

У Клевані, що на Волині, знаходиться майже 4-кілометровий коридор із дерев, який називають Тунелем Кохання. Колись непримітний відрізок залізничної колії став одним із найвідоміших туристичних локацій України, а сам тунель — символічним місцем для закоханих пар.

Замок Любарта

Замок Любарта — відома туристична принада Луцька. Це один із найдавніших збережених в Україні замків. Велична архітектурна споруда — найбільш упізнаваний символ Волині. Щороку на його території проводять різноманітні фестивалі.

Нагадаємо, Ukraїner — волонтерський медіапроєкт, який у дослідницьких експедиціях відкриває справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну.

Фото обкладинки: Павло Пашко


Готові автомобільні маршрути Україною

Путівники, поради, карти