Шість найпопулярніших трендів самостійних мандрівок у 2023 році

Самостійні подорожі набирають все більшої популярності серед мандрівників по усьому світу.

Онлайн-платформа для самостійних мандрівок Solo Adventures провела опитування серед своїх читачів, щоб дослідити та краще зрозуміти це туристичне явище, пише Traveloffpath.

Не лише для молоді

Хоча багато хто вважає, що індивідуальні подорожі підходять більше для молодих мандрівників, насправді 40% соло-туристів це люди у віці від 30 до 45 років. Цю тенденцію можна пояснити тим фактом, що це покоління має вищі доходи, ніж студенти чи молодь. Також люди цього віку частіше мають віддалену роботу, що дозволяє працювати під час подорожей.

Більшість індивідуальних мандрівників — жінки

Опитування Solo Adventurers показало, що майже три чверті тих, хто подорожує самостійно — це жінки. Велика кількість доступного онлайн-контенту та соціальні мережі допомагають зруйнувати бар’єри, які раніше заважали жінкам подорожувати самостійно.

Найпопулярніший напрямок — Європа

Попри те, що сьогодні можна подорожувати у будь-який куточок світу, Європа залишається найпопулярнішим вибором серед соло-мандрівників.

Традиційні напрямки, такі як Франція, Італія, Іспанія та Великобританія, все ще залишаються популярними. Однак і менш відомі європейські напрямки набувають популярності, наприклад, Словенія, Мальта, Хорватія та Угорщина.

Цифрова революція

Зростанню популярності самостійних подорожей, без сумніву, сприяв розвиток технологій. Хештег #solotravel має майже дев’ять мільйонів публікацій в Instagram, а кількість пошукових запитів за цим терміном продовжує зростати з року в рік.

Соло-мандрівники активно діляться своїми історіями в соціальних мережах чи блогах, тим самим заохочуючи інших вирушити у свою індивідуальну мандрівку.

Безпека

Хоча це досить очевидно, але саме безпека є пріоритетом для сучасних мандрівників. Залишатись у безпеці під час подорожей у сучасному світі стало простіше завдяки технологіям, які дозволяють мандрівникам залишатись на зв’язку зі своїми близькими.

Крім того, багато соло-мандрівників, щоб почуватись безпечніше, об’єднуються з однодумцями протягом частини їхньої подорожі.

Зниження витрат

Доступність та ціни є також важливим фактором для індивідуальних мандрівників. Про це свідчить той факт, що відвідування країн у “непіковий” сезон стає неймовірно популярним. В цей період мандрівникам простіше досліджувати пам’ятки, оскільки немає великих натовпів туристів, а також менші ціни на проживання та харчування.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: