Новий туристичний тренд з обміном будинками стрімко набирає популярність

Обмін будинками для туристичної поїздки — далеко не нова концепція, але останнім часом цей тренд процвітає на тлі високої інфляції, популярності віддаленої роботи та зростання цін на готелі.

Усі чотири найпопулярніші платформи з обміну житла – Kindred, ThirdHome, HomeExchange і Behomm, заявили про стрімке збільшення користувачів у порівнянні з минулими роками, пише Bloomberg.

Суть тренду з “обміном будинками” полягає у тому, що власник житла пропонує іншим людям пожити у його будинку практично безкоштовно. Натомість він отримає можливість так само пожити певний час у чужому будинку.

Емі та Марла Фроліх, які є господарями на Airbnb з 2015 року, володіють будинком із чотирма спальнями у місті Медісон, штат Вісконсин (США). У ті дні, коли їхній будинок не здається в оренду, вони відкривають його для безкоштовного обміну через HomeExchange. Нещодавно вони обмінялись будинками з парою з Глазго та отримали незабутній досвід проживання в Шотландії.

Більшість людей побоюються обмінюватись житлом, оскільки вважають, що це поганий варіант для мандрівників з обмеженим бюджетом через ризик пошкодження майна. Водночас експерти переконують, що цю проблему вирішує детальна та надійна перевірка учасників обміну.

Значно більший ризик під час обміну – це великі матеріальні збитки або тілесні ушкодження, поки гість доглядає за будинком. Щоб убезпечити власників будинків, багато платформ обміну будинками пропонують їм захист, покриваючи збитки від 100 тисяч доларів на Kindred до 5 мільйонів доларів на ThirdHome.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.