Ryanair не пускатиме на рейс з посадковими талонами Kiwi

В авіакомпанії Ryanair попередили пасажирів, які мають посадкові талони від Kiwi.com, що їм буде відмовлено у посадці на рейс.

Про це повідомляє корпоративний сайт Ryanair.

Відповідно до регламенту ЄС 2015/1998, пасажири повинні обов’язково пройти процедуру реєстрації безпосередньо на сайті Ryanair або через офіційний додаток авіакомпанії.

Такі вимоги запровадили, щоб забезпечити інформування пасажирів про всі протоколи безпеки та нормативні документи, необхідні під час подорожі. Водночас Kiwi.com обходить дані авіаційні правила, реєструючи пасажирів самостійно та видаючи власні посадкові талони.

Тому, з 18 серпня будь-який пасажир Ryanair, який має посадковий талон виданий Kiwi, не зможе потрапити на рейс. В компанії закликають клієнтів уникати бронювань через сторонніх агентів, таких як Kiwi, оскільки вони не мають дозволу продавати квитки або видавати посадкові талони на рейси Ryanair.

У випадку, якщо квитки придбали через Kiwi.com, потрібно зв’язатись зі сервісом для отримання інформації щодо бронювання та доступу до електронної пошти Ryanair, щоб завершити реєстрацію.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Найгірші місця Ryanair

та інших авіакомпаній