RegioJet планує у 2024 році запустити поїзди з Києва до Німеччини

Чеський перевізник у 2024 році планує в партнерстві з “Укрзалізницею” запустити рейси Київ — Берлін, а також Київ — Ганновер через Лейпциг та Дрезден.

Про це розповів власник компанії Радім Янчура в інтерв’ю Forbes.

Він заявив, що очікування перевізника щодо цього проєкту дуже оптимістичні, оскільки в Німеччину їздить набагато більше українців, ніж у Чехію.

Поїзд з Києва до Берліну курсував до 2012-го і був дуже успішним, але німецька залізниця свого часу виставила комерційні умови, які збільшили вартість проїзду територією Німеччини. Це зробило маршрут збитковим, а рейс був закритий. 

Бізнес-модель RegioJet передбачає взаємовигідну співпрацю з “Укрзалізницею”. Українській компанії не треба буде ділитись доходом з польською та німецькою залізницями. Розподіл буде такий самий, як на маршруті до Праги. “Укрзалізниця” перевозитиме пасажирів до кордону та отримуватиме за це дохід, далі пасажири пересідатимуть на поїзди RegioJet та їхатимуть до Німеччини. Пасажиру достатньо для всієї подорожі одного квитка. 

Крім того, до кінця 2023 року компанія хоче подовжити маршрут Прага – Кошице (Словаччина) до Чопа Закарпатської області, а в перспективі – до Мукачева. 

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.