Поляки заблокували пасажирські автобуси на пункті пропуску “Шегині”

Польські фермери почали блокування руху пасажирських автобусів через пункт пропуску “Шегині – Медика”.

За даними ДПСУ, обмеження руху автобусів розпочалось сьогодні близько 11:10.

Протестувальники блокують рух на дорозі перед пунктом пропуску “Медика”, суміжному з українським пунктом пропуску “Шегині”. Вони планують пропускати лише по одному автобусу на дві години, як на в’їзд в Україну, так і на виїзд.

Наразі невідомі терміни проведення блокування руху даної категорії транспорту. Перевізників та громадян, які планують поїздку через українсько-польський кордон, просять врахувати цю інформацію.

Крім того, як повідомляє RMF24, сьогодні фермери протестують у багатьох містах Польщі. Повідомляється про понад півтисячі демонстрацій, в яких візьмуть участь понад 70 тис. фермерів. По всій країні можливі великі затори та перебої у русі транспорту. Переглянути інтерактивну мапу протестів можна за посиланням.

Фермери виступають проти “Зеленої угоди”, імпорту аграрної продукції з України, обмеження розведення тварин у Польщі та “катастрофічної ситуації” у сільському господарстві.

Нагадаємо, ще минулого тижня протестувальники почали зупиняти пасажирські автобуси, які прямують до та з Польщі. Пасажирів затримували без будь-яких пояснень.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.