Польські фермери затримують пасажирські автобуси на кордоні

На польсько-українському кордоні протестувальники зупиняють пасажирські автобуси, які прямують до та з Польщі.

Пасажирів тримають без будь-яких пояснень, розповів міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

За його словами, під час війни в Україні пасажирами таких автобусів є жінки з малолітніми дітьми, соціально незахищені верстви населення, військовослужбовці, які повертаються або їдуть на навчання, та люди, які їдуть транзитом. Спроба зробити їх заручниками протесту виглядає недоречною для цивілізованого світу.

У зв’язку з появою інформації про безпідставні затримки польськими протестувальниками пасажирських автобусів перед пунктом пропуску в Дорогуську, на місце негайно виїхав консул Генерального консульства України в Любліні. Консулом проведені необхідні розмови на місці, щоб унеможливити будь-які затримки руху пасажирських автобусів.

Раніше повідомлялося, що 20 лютого протестувальники почали більш жорстке обмеження руху транспорту на кордоні з Україною. Вони заблокували пункти пропуску Медика — Шегині, Долгобичув — Угринів, Зосін — Устилуг, Корчова — Краковець, Гребенне — Рава-Руська та Дорогуськ — Ягодин.

Фермери висунули безліч вимог, серед яких дві основні: відмова від безмитної торгівлі з Україною і повне закриття українсько-польського кордону для вантажівок.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.