На Закарпатті з’явився новий туристичний маршрут Ужанським парком

Протяжність нової пішохідної стежки — вісім кілометрів.

У Закарпатській області на території Ужанського нацпарку облаштували цікавий, історичний пішохідний маршрут, повідомили на сторінці парку у “фейсбуці”.

Під час прогулянки маршрутом, мандрівники побачать залишки дев’яти оборонних споруд Лінії Арпада, які створили угорські війська під час Другої світової війни. Крім того, можна буде помилуватись краєвидами та різноманіттям флори та фауни парку.

Маршрут буде кільцевим, загальною протяжністю — близько восьми кілометрів. Тривалість прогулянки — три години.

Ужанський національний парк знаходиться на північному заході Закарпатської області. Його територія складає понад 39 тис. га. Парк включено до світової спадщини ЮНЕСКО. З пам’яток культури тут можна знайти шість дерев’яних церков, які належать до шедеврів народного мистецтва краю. Також на території парку є понад 15 мінеральних джерел.

Під час війни на Закарпатті заборонено відвідувати деякі маршрути та екостежки. Зокрема, частину Ужанського національного парку та Карпатського біосферного заповідника, які межують з кордонами інших держав. Наприклад, під забороною маршрут “Ужоцький перевал – село Ужок”.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.