На що звертають увагу українці, коли обирають місця для відпочинку

Державно агенство розвитку туризму проаналізувало джерела інформації, на які покладаються українці плануючи свої подорожі, а також на що в першу чергу звертають увагу обираючи місця для відпочинку.

Як повідомили у ДАРТ, головним джерелом інформації для українських мандрівників — є мережа інтернет. Понад 63% опитаних користуються цим джерелом, щоб більше дізнатись про місце подорожі.

Наступним важливим інструментом для планування мандрівок 49% респондентів вважають соцмережі. Порадами друзів та родичів користуються 28 %опитаних українців, а дізнаються інформацію зі ЗМІ лише 7%.

Більшість мандрівників в першу чергу звертають увагу на красу природи – 51%, а вже потім на цінову доступність – 46%. Культурна спадщина та історичні пам’ятки цікавлять 36% українських туристів.

Безпека регіону в умовах повномасштабного вторгнення має значення для 27% опитаних. 16% мандрівників відвідують, той чи інший регіон заради того, щоб надихнутися автентичною культурою і стільки ж заради того, щоб помилуватися популярними “інстаграмними” місцями. Особливості місцевої кухні цікавлять 13% туристів. Крафтові виробництва при виборі локації для відпочинку мають значення лише для 5% опитаних.

Нагадаємо, ДАРТ провело онлайн-опитування щодо подорожей Україною під час війни. З часу повномасштабного російського вторгнення, понад 45% опитаних українців подорожували країною з туристичною метою. 

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.