На Миколаївщині пройде фестиваль повітряних зміїв

В селі Трихати, що на Миколаївщині, 22-23 серпня планують провести фестиваль повітряних зміїв Trykhaty Ultra Fest.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на організатора фестивалю Андрій Нерода.

На Миколаївщині 22 і 23 серпня відбудеться щорічний фестиваль повітряних зміїв Тrykhaty Ultra Fest. Ми очікуємо, що фестиваль буде масштабним і збере понад 40 тисяч осіб. Очікуємо багато команд з України, а також з Туреччини. У цьому році у нас, крім кайтів, додадуться літаки, машини, не тільки дитячі моделі, а й справжні автомобілі, в межах Ultra Auto Fest, а ще мотошоу, воркаут і кросфіт“, – сказав Нерода.

Зі слів організатора, на відвідувачів чекає багато розваг та сюрпризів. Зокрема, в межах фестивалю пройде кілька так званих підфестів: Ultra Media Fest, Ultra Kate Fest, Ultra Food Fest, Ultra Sport Fest, Ultra Extreme Fest і Ultra Auto Fest.

 організатори, з огляду на ситуацію з пандемією і масштабність заходу, постаралися підготувати комфортні умови для гостей, щоб запобігти ризику поширення вірусу. З цією метою на території фесту будуть розміщені не тільки спеціальні доріжки, які дадуть змогу уникнути натовпів, а й намети, де можна буде придбати необхідні засоби захисту.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.