На Львівщині планують облаштувати 150 км велодоріжок до 2033 року

Це дозволить з’єднати між собою всі ділянки велосипедної мережі в межах Львова та об’єднати з містом щонайменше 7 населених пунктів області.

Як розповів керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів, у Львівській громаді до 2033 року хочуть облаштувати не менше 150 км доріжок та смуг для велосипедистів.

Планується щороку облаштовувати в середньому 15 км велодоріжок. Першочергове завдання — з’єднати між собою вже наявну велосипедну мережу. Для цього потрібно облаштувати 33 ділянки загальною протяжністю 16 км. Другий пріоритет — будівництво 65 нових ключових ділянок веломережі, загальною довжиною понад 110 км.

Крім того, зараз у місті закінчують роботу над велосипедною концепцією Львова на 2024-2033 роки. Вона має зробити велосипед привабливим транспортним засобом для переважної більшості жителів. Передбачається, що мінімум 15% мешканців громади регулярно користуватимуться велосипедом. Зараз цей показник складає 4% в холодну пору року та 8% – у теплу.

У концепції передбачено будівництво нової велосипедної мережі, довжиною 118 км та інших ділянок, довжиною майже 200 км. Наразі протяжність веломережі Львова складає 136 км. Першу велодоріжку у місті збудували у 2011 році.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.