На Балі вводять новий туристичний збір у розмірі майже $10

Індонезійський острів вводить додатковий туристичний податок, оскільки місцеві жителі втомились від натовпів відвідувачів.

З 14 лютого всі іноземці, які їдуть на Балі, будуть сплачувати податок у розмірі 150 000 індонезійських рупій ($10) з людини на додаток до збору в 500 000 рупій ($32) за 30-денну візу, пише Mirror.

Місцева влада заявила, що податок призначений для боротьби з надмірним туризмом на острові, який минулого року прийняв близько 4,5 млн туристів. Це приблизно така ж кількість, як і місцевих жителів.

З моменту відкриття після ковідних локдаунів проблема з надмірною кількістю туристів стало гострим питанням на острові. Місцевий уряд нещодавно запропонував заборонити іноземцям орендувати мотоцикли, щоб обмежити безрозсудну їзду. Крім того, на Балі ввели нові інструкції як повинні одягатись та поводитись туристи на священних місцях та культурних пам’ятках острова.

Нагадаємо, раніше на Балі запропонували призупинити видачу віз українцям та росіянам після прибуття на острів. Рішення було прийняте через скарги місцевих жителів на неприйнятну поведінку туристів з обох країн.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.