Грузини прогнали російський круїзний лайнер з Батумі

Через акцію протесту російському лайнеру довелось відбути з Батумі на два дні раніше, ніж планувалось.

Грузини влаштували акцію протесту через прибуття із Сочі круїзного лайнера Astoria Grande з російськими туристами, повідомляє ТСН.

Протестувальники скандували відому фразу про путіна та посилали російський корабель за відомою адресою, а також викрикували “Абхазія – це Грузія”. Мітингувальники не тільки скандували гасла, але й демонстрували фото з Абхазії та російсько-грузинської війни. Також учасники протесту виконали грузинський та український гімни на пристані, де пришвартувався лайнер.

Водночас російські туристи повиходили з кают та почали насміхатись з грузинів. Вони знімали протестувальників на відео, при цьому крутячи пальцями біля скронь. Та все ж російському кораблю довелось покинути порт Батумі на два дні раніше, ніж планувалось.

В агенстві морського транспорту Грузії розповіли, що прибуття лайнера Асторія Гранде має комерційний характер. Судно зареєстроване на Сейшельських островах та не перебуває під санкціями. Натомість президентка Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що прибуття до Батумі лайнера із Сочі — російська провокація, тому що в цей час путін блокує вільне судноплавство у Чорному морі.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошук