Де можна відпочити на морі в Польщі

Значна частина Польщі омивається водами Балтійського моря. Хоча переважно воно холодне і не дуже комфортне для купання, але влітку тут можна також відпочити та поніжитись на пляжах.

Пропонуємо добірку цікавих морських курортів в Польщі для пляжного відпочинку.

Гданськ

пляжні курорти польщі на морі
Фото: beachsearcher

Найбільше портове місто Польщі щорічно вабить тисячі туристів з усієї Європи. Окрім 23-кілометрової смуги прекрасних піщаних пляжів, місто також буде цікавим любителям архітектури та історичних пам’яток. Найпопулярніші пляжі: Пірс Бжезно, пляж Стоги та пляж Єлітково. З Гданська легко дістатися до інших цікавих польських міст Сопот і Гдиня, де також можна відпочити на пляжах.

Хель

куди поїхати на пляж в польщі
Фото: Tripadvisor

Місто знаходиться недалеко від Гданська та розташоване на Хельській косі. Для туристів тут доступні два чудових пляжі – Маленький та Великий. Перший має добре розвинуту туристичну інфраструктуру з барами, ресторанами та магазинами. Другий – широкий та небагатолюдний пляж з незайманою природою.

Читай також: Місця, які варто відвідати в Варшаві

Криниця-Морська

польські морські курорти
Фото: booking.com

Тут знаходиться найбільший туристичний комплекс курортів на Віслинській косі. З одного боку – Балтійське море, з іншого – спокійні води Віслинської затоки. Пляжі оточені лісом, а повітря є багатим на йод. По місту прокладені чисельні велосипедні маршрути, а з порту можна відправитись в круїз по Балтійському морі. Курорт також відомий своїми реабілітаційними центрами. Визначною пам’яткою є 27-метровий маяк, з якого відкривається панорамний вид на затоку.

Владиславово

пляжі польщі
Фото: Flickr

Місто на березі Балтійського моря частково знаходиться на Хелмській косі. Відоме своїми пляжами “Владиславово” та “Четнєво”, а також Алеєю зірок спорту. В місті можна відвідати декілька тематичних парків з морськими атракціонами та природний заповідник “Солоні луки” з водно-болотними угіддями. Пляжі тут також оточені лісами.

Дарлово

куди поїхати на море в польщі

Дарлово розташоване в Західнопоморському воєводстві, в долині річок Вепрж та Грабовей. Понад шість кілометрів піщаних пляжів та мікроклімат з високим вмістом йоду робить Дарлово популярним курортом серед туристів. Окрім широких піщаних пляжів, відпочивальників очікує безліч визначних історичних пам’яток, аквапарк, басейни та SPA-центри.

Колобжег

пляжний відпочинок в польщі
Фото: Pixabay

Відомий курорт Колобжег знаходиться у Західнопоморському воєводстві. Берегова лінія з пляжами тягнеться на 12 км. В місті розташовано близько 30 санаторіїв з лікувальними грязями, торфом та мінеральними водами. Через місто також протікає річка Парсента, а пляжі оточені сосновими лісами.

Мжежино

пляжі на морі в польщі
Фото: krokzahoryzont

Оздоровчий курорт Мжежино з багатьма пансіонатами, кемпінгами та SPA-центром, може прийняти приблизно 7 тис. відвідувачів у понад 40 закладах відпочинку. Курорт оточений лісом, всюди прокладені велосипедні маршрути, порт пропонує круїзи на пароплавах та яхтах.

Поґожеліца

курортні міста польщі біля моря
Фото: kuligtravel.pl

Курортне село у Західнопоморському воєводстві з ідеальними піщаними пляжами. Берегова лінія тягнеться майже на 200 метрів. Село живе виключно за рахунок туристів, тому тут можна знайти житло на будь-який смак. Любителям тихого та безтурботного відпочинку, неодмінно потрібно побувати у цьому затишному місці.

Свіноуйсьце

пляжні курорти в польщі
Фото: najlepiejnadmorzem

Курортне місто Свіноуйсьце є морською гаванню Щецина. Розташоване на берегах островів Узнам, Волін, Карсібур між якими є вузька протока, що зв’язує Щецинську затоку з Балтійським морем. Окрім широких піщаних пляжів, місто також відоме своїми санаторіями для оздоровлення серцево-судинної системи, шкіри та органів дихання.

Читай також: Безкоштовні музеї для українців в Польщі

Мендзиздроє

куди поїхати на море пляж у польщі
Фото: jeziorapolski

Мендзиздроє знаходиться на півночі Польщі на острові Волін. Місто має дуже красивий піщаний пляж, а ліс тут часто обривається над самим морем. Поруч розташований національний парк з дикими тваринами.

Лєба

море в польщі
Фото: polskazachwyca

Курорт орієнтований на сімейний відпочинок з дітьми. Завдяки чистій воді та пологому входу в море, пляжі підходять для купання малюків. М’який клімат і високий вміст солі та йоду в повітрі роблять курорт чудовим і для оздоровчого відпочинку. В місті знаходяться три пляжі, дельфінарій та луна-парк, а за містом – Словинський національний парк піщаних дюн.

Халупи

пляжні міста польщі
Фото: Visit360.pl

Халупи – курортне село в Поморському воєводстві. У центрі села розташовано довгий однойменний піщаний пляж зі школами серфінгу та кайтсерфінгу, які приваблюють сюди молодь. 


10 незвичайних готелів Польщі

У яких варто зупинитися хоч раз