Американець збудував будиночок на дереві та здає його на AirBnB

На оренді помешкання чоловік заробляє $30 тис. на рік.

Близько шести місяців пішло американцю Віллу Сазерленду на будівництво будиночка на дереві у своєму дворі, пише Business Insider.

У чоловіка виникла мрія збудувати будиночок, коли він побачив на власній ділянці два дерева, яке нависають над скелястим виступом. Саме тут він вирішив його будувати. Усі будівельні роботи Вілл виконував самостійно.

Будиночок на дереві — невеликий, але має спальню на горищі, щоб збільшити площу помешкання. У будиночку є велике ліжко “queen-size” та п’ятилітровий резервуар для води. Також тут є конфорка, щоб гості могли підігріти воду, віконний кондиціонер та електрообігрівач.

Оскільки будиночок на дереві розташований на скелястому виступі, передня частина будиночка на дереві знаходиться приблизно в шести метрах від землі, а задня – приблизно на чотири. На дворі є туалет та лазня.

Помешкання має тисячі переглядів на Airbnb і повністю заповнений на кілька місяців. Вартість ночівлі може коливатися від 160 до 250 доларів США за ніч, залежно від пори року. Це дозволило Віллу звільнитись з роботи та проводити більше часу вдома зі сім’єю.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: