З 17 серпня на станціях Дубно, Самбір та Клевань – тільки висадка пасажирів

На трьох залізничних станціях Самбір, Дубно та Клевань з 17 серпня будуть проводити тільки висадку пасажирів, посадка – заборонена.

Таке рішення було прийняте Державною комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє Міністр інфраструктури Владислав Криклій у Telegram.

Крім того, на цих станціях скасують продаж квитків на 6 пар поїздів:

№98/97 Ковель— Київ,
№49/50 Київ —Трускавець,
№45/46 Ужгород —Лисичанськ,
№231/232 Івано-Франківськ — Генічеськ,
№217/218 Київ —Рахів,
№743/744 Київ —Львів.

Міністр додав, що пасажири, які захочуть відмовитись від поїздки через дані санкції, зможуть повернути назад проїзні документи зі 100% компенсацією вартість через залізничні каси або інтернет.

Раніше вже запроваджувались схожі санкції на зупинках в Луцьку та Тернополі 3 серпня. Проте, через 5 днів обмеження були зняті.

Нагадаємо, Укрзалізниця з 3 серпня відновила курсування поїздів Київ-Рахів. Окрім цього, державна компанія призначила курсування ще 14 приміських поїздів територією обслуговування Південної, Одеської та Донецької залізниць. Також, з 13 серпня відновили поїзди далекого сполучення з Києва в Чернівці та Івано-Франківськ.

Як знайти квитки на потяг Укрзалізниці

Перевірені способи моніторингу квитків

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.