Як отримати фінансову допомогу українським біженцям в Нідерландах

Українські біженці в Нідерландах мають право на отримання фінансової допомоги, яку можуть використати для оплати повсякденних потреб.

Принцип надання допомоги на проживання та інших пільг українським біженцям полягає в тому, що вони еквівалентні натуральним пільгам, що надаються прохачам притулку та власникам дозволів, що перебувають у Центральному агенстві з прийому прохачів притулку.

Умови отримання допомоги

  1. Посвідчення особи;
  2. Бути у базовій реєстрації осіб (BRP) як мешканець муніципалітету;
  3. Мати номер рахунку в місцевому банку.

Фінансова допомога

Дорослі та діти щомісячно отримують 260 євро на людину. Ці кошти можна потратити на їжу, одяг та інші предмети побуту. Біженці, які живуть у місцевих сім’ях, отримують додаткову щомісячну допомогу на додаток до допомоги на проживання.

Дорослі отримують 215 євро, а діти – 55 євро. Гроші можна використати на проїзд в громадському транспорті, заняття спортом або для участі у витратах сім’ї, що приймає, але це не є обов’язковим. У випадку влаштування на оплачувану роботу, виплати допомоги на життя припиняється. Члени сім’ї, які не працюють, все одно отримають допомогу.

Таким чином, загальний розмір щомісячної допомоги для дорослої людини в сім’ї, що приймає, становить 475 євро, а для неповнолітньої – 315 євро.

Уряд ухвалив рішення про надання допомоги на проживання терміном на 3 місяці з продовженням до шести місяців. А поки що розглядається, як у майбутньому організувати виплату допомоги біженцям, які не мають роботи.

Звернення за допомогою на проживання

Українці, які бажають подати заяву на отримання допомоги на проживання, мають надіслати електронного листа на адресу: leefgeld@overbetuwe.nl. У відправлення повинні бути включені:

  • бланк заяви на отримання допомоги на проживання Україна
  • копія документа, що засвідчує особу
  • копія банківської картки рахунку в голландському банку

Для того, щоб подати заяву на отримання допомоги на проживання, потрібно бути зареєстрованим як мешканець муніципалітету або бути записаним на прийом для реєстрації.

Більш детальну інформацію щодо отримання допомоги у Нідерландах для українських біженців можна отримати за посиланням.

Джерело: Visit Ukraine

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.