Windrose планує розширити внутрішню мережу після пандемії

Першими планують відкрити рейси до Кривого Рогу та Ужгорода. Також у майбутньому хочуть літати до Чернівців, Полтави, Рівного та Чернігова.

Як розповів гендиректор Windrose Володимир Каменчук в інтерв’ю Мінтранс, компанія має наміри сполучити всю країну внутрішніми рейсами, щоб пасажири могли дістатись з одного регіону в інший і повернутись протягом одного дня.

Наразі планується збільшення кількості напрямків. Першими хочуть відкрити рейси до Кривого Рогу та Ужгорода. Також плануються перельоти в Чернівці, Полтаву, Рівне і, можливо, Чернігів. Однак, аеропорт Ужгорода має зробити ще необхідну технічну модернізацію, щодо стану летовища Чернігова – в компанії недостатньо інформації про технічний стан.

Водночас у Windrose поки що не розглядають можливість відкрити внутрішні рейси в Тернопіль, Маріуполь та Ізмаїл. У Тернополі наразі є проблеми, серйозніші чим в Ужгороді чи Кривому розі, тим паче якщо запустять рейси до Рівного, то не буде великої потреби у відкритті рейсів в Тернопіль. В Маріуполь компанія і хотіла б літати, але там гостро стоїть питання безпеки. Щодо Ізмаїлу – зараз проблема всіх маленьких регіональних аеропортів в тому, що вони в дуже поганому технічному стані.

Проте реалізація цих планів залежить від закінчення світової пандемії та виходу української економіки з кризи. У населення просто недостатньо грошей для подорожей. Економіка має повернутися до рівня 2018-2019 років.

Нагадаємо, Windrose наразі виконує внутрішні рейси з Києва у Львів, Харків, Одесу, Херсон, Дніпро, Івано-Франківськ, Запоріжжя та Миколаїв – від ₴539 в один бік.

10 лайфхаків як літати з комфортом

Поради та лайфхаки

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.