Волонтери створили міжнародний будівельний табір на Чернігівщині

У межах проєкту хочуть відбудувати як мінімум дев’ять осель в Іванківській громаді.

Волонтерська організація Repair Together запрошує усіх охочих до інтернаціонального будівельного табору у Чернігівській області.

Табір працюватиме три місяці, з 10 серпня до 10 жовтня. Волонтери планують відбудувати від дев’яти до двадцяти осель на місці зруйнованих будинків в Іванківській громаді. Будівництво здійснюватимуть волонтери під наглядом та керівництвом професійних будівельників. Загалом залучити до будівництва планують майже 800 волонтерів з України та інших країн.

Учасникам нададуть житло в наметовому таборі та забезпечать базові потреби: харчування, душ та інтернет. Крім того, для учасників проєкту створено програму заходів, які вони будуть відвідувати у вільний час: кінопокази, виступи артистів та музичних колективів, стендапи, майстер-класи (електронна музика, живопис, гончарство тощо) та нетворкінг. Також кожних два тижні проводитимуть екскурсії місцевими пам’ятками.

Долучитись до проєкту може кожен охочий, єдина умова — бути повнолітнім. Для цього потрібно написати у телеграм-бот Repair Together. Участь — безкоштовна, а перебувати в таборі можна протягом будь-якого часу — від двох днів до трьох місяців роботи проєкту.

Ініціатива Repair Together допомагає мешканцям деокупованих сіл Чернігівської області розбирати та відновлювати зруйновані будинки. До ініціативи приєднуються не тільки охочі фізично допомогти, а й музиканти та коміки, які після толок влаштовують імпровізовані концерти для волонтерів та місцевих мешканців. Детальніше про дану ініціативу читайте у нашому матеріалі.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.