Велику лаврську дзвіницю повністю відкриють для відвідувачів

З 22 листопада вперше за 30 років головний візуальний символ Києва буде повністю доступним для відвідування киянами та гостями міста.

Про це повідомляє Національний заповідник “Києво-Печерська лавра”.

Лавра сторіччями була важливим просвітницьким та ціннісним центром України. І нині в Національному заповіднику відбуваються вагомі історичні зміни — Лавра повертається в Україну, а українці повертаються у Лавру.

Екскурсії на найвищу точку Великої лаврської дзвіниці востаннє проводили у 90-х роках минулого століття. Після чого для відвідування були доступні лише нижні яруси вежі. Востаннє масштабні ремонтно-реставраційні роботи дзвіниці проводили у 2011–2012 роках.

Велика лаврська дзвіниця – один з головних візуальних символів Києва. Вона збудована на правому березі Дніпра та слугувала орієнтиром для мандрівників, що прямували до Києва. З дзвіниці відкривається мальовничий краєвид на місто та Дніпро.

Нагадаємо, раніше на території Києво-Печерської лаври для відвідувачів відкрили митрополичий сад, якому близько 500 років, а останні десятиріччя він був закритий парканом від “сторонніх очей”.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: