В Україні запустили відеокурси про дарк-туризм

Курс покликаний стати основою для подальшої дискусії та прийняття рішень щодо стратегії відвідування локацій російсько-української війни.

У грудні 2022 року платформа “Минуле/ Майбутнє/ Мистецтво” розробила відеокурс “Місця трагедій та туристичний інтерес” – серію лекцій про дарк-туризм від історика та досвідченого гіда Олександра Бабіча.

Влітку 2022 року почали з’являтись туристичні пропозиції щодо відвідування деокупованих територій, які обурили українське суспільство. Деокуповані території стали об’єктом привабливості так званого темного туризму чи іншими словами відвідування місць трагедій задля розваг.

Відвідування місць трагедій – це не завжди про емпатію та спільну скорботу. Інколи ці місця хочуть перетворити на “кімнату страху”. Водночас бажання дізнатись про трагічні події може стати травматичним для людей, які ці події пережили. Тому такий туризм — складний та небезпечний.

Олександр Бабіч дає відповідь на усі ці актуальні питання в безкоштовному відеокурсі доступному за посиланням. Адже війна з росією ще не завершилась, а суспільство вже стикається з питаннями пропрацювання травматичного минуло. Досі туристичні гіди працювали з трагедіями, відділеними від сучасності принаймні декількома десятиліттями. Зараз же мають справу з живою раною.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошук