В Саудівській Аравії побудують один з найбільших аеропортів у світі

Саудівська Аравія продовжує розвиватись як туристичний напрямок, тому в країні хочуть збудувати один з найбільших аеропортів у світі.

Про це повідомляє CNN.

Міжнародний аеропорт імені короля Салмана планують побудувати біля столиці королівства Ер-Ріяд. Він матиме не менше шести паралельних злітно-посадкових смуг, що дозволить створити щорічний пасажиропотік у 185 млн пасажирів. Площа майбутнього летовища складатиме майже 57 кв. км. Проєктом займатиметься британське архітектурне бюро Foster+Partners.

Архітектори хочуть спроєктувати термінал як єдину петлю залів, яка обслуговуватиметься кількома входами. Ділянка включатиме понад 11 кв. км торгових точок, житлових та рекреаційних об’єктів, а також логістичного простору.

Планується, що до 2030 року аеропорт обслуговуватиме 120 млн пасажирів на рік, після чого збільшать пасажиропотік на 50% протягом наступних двох десятиліть. Також планується обробляти 3,5 млн тонн вантажів на рік до 2050 року.

У Foster + Partners заявили, що мета аеропорту полягатиме в тому, щоб допомогти Ер-Ріяду стати глобальним центром інновацій. Летовище хочуть зробити максимально стійким наскільки це можливо — з відновлювальними джерелами енергії та сертифікатом LEED Platinum.

До речі, в Саудівській Аравії розпочали будівництво футуристичного міста-стіни The Line протяжністю 170 км.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.