В Португалії обіцяють відновити туризм цього літа

Португалія планує відкрити туристичний сезон цього літа. В травні відновлять роботи ресторани, а наприкінці червня – готелі.

Про це повідомляє euroweeklynews з посиланням на дані туристичних та готельних асоціацій країни.

Президент Асоціації готелів Португалії Рауль Мартінс, заявив, що очікує відкриття більшості готелів в липні, але деякі можуть відкрити і в червні. Проте, запуск роботи готелів має бути з особливою санітарною гарантією, щоб заспокоїти туристів перед страхом короновірусу.

Як очікується, ресторани будуть серед підприємств, які повернуться до роботи протягом травня. Однак, повинні бути розроблені правила для обмеження кількості клієнтів у закладах.

У заяві для громадськості прем’єр-міністр Португалії Антоніо Коста звернувся до людей, які працюють у туристичному секторі країни. “Я знаю, що ми живемо у тяжкі часи, але туризм у Португалії знову стане золотим“, – заявив він, подякувавши працівникам та бізнесу в секторі.

Однак, за даними обох туристичних асоціацій, у готелях та ресторанах ще є певний шлях, щоб підготуватися до туристів цього року, багато хто закликає уряд продовжити заходи підтримки до повного відновлення галузі.

До речі, лоукост Wizz Air пропонує дешеві варіанти для перельотів влітку з Києва у Лісабон від €74 туди-назад.

Бюджетна Португалія: як не витрачати зайвого

Поради

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.