В МОЗ оновили список країн “червоної” та “зеленої” зони за новими критеріями

Сьогодні, 17 липня, МОЗ України оновило списки країн щодо поширення коронавірусної інфекції відповідно до недавніх змін запроваджених урядом.

Раніше Кабінет Міністрів України збільшив критерій для поділу держав на країни “червоної” та “зеленої” зон з 40 до 55 активних хворих на коронавірусну інфекцію на 100 тисяч населення.

Відтепер Албанія, Болгарія, Румунія, Єгипет, Сербія, Чехія у “зеленій зоні”, після повернення з яких не потрібно буде проходити самоізоляцію.

Також до країн “зеленої зони” належать Хорватія, Польща, Греція, Італія, Туреччина, Нідерланди, Кіпр, Словенія, Норвегія, Литва, Латвія, Естонія, Іран, Туніс, Китай, Ватикан.

До країн “червоної зони”, згідно з оновленим списком, віднесені Ірак, Канада, Білорусь, Мальдіви, Сейшели, Франція, Молдова, Чорногорія, Росія, Ізраїль, США, Бельгія, Саудівська Аравія. Оновлені списки були оприлюднені МОЗ України у четвер, 16 липня.

До речі, центр громадського здоров’я МОЗ України опублікував алгоритм припинення самоізоляції для осіб, які повернулись з країн «червоної» зони.

Джерело: DW


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.