В Мюнхені заборонили продаж алкоголю на території Октоберфесту

У Мюнхені крім заборони на святкування пивного фестивалю Октоберфест через пандемію Covid-19, також заборонила продаж алкоголю, щоб запобігти “замінникам” цього заходу.

Як повідомляє “Європейська правда” із посиланням на Deutsche Welle, нинішня заборона – перша з часів Другої світової війни щодо скасування всесвітньо відомого фестивалю.

Традиційно святкування проходить з 19 вересня і триває до 4 жовтня. Проте через пандемію коронавірусу всі заходи по Німеччині були скасовані.

Втім, у мерії побоюється, що скасування традиційних святкувань не зможе зупинити любителів пива. Тому, ввели повну заборону вживання алкоголю в Терезієнвізе (місті проведення фестивалю).

За даними місцевої поліції на території традиційного проведення фестивалю атмосфера залишається спокійною з невеликою кількістю людей, що прогулювались або проводили пікніки.

Октоберфест – найбільший фестиваль пива у світі. Щороку тут збирається кілька мільйонів людей, щоб пити свіже німецьке пиво, куштувати страви баварської кухні та насолоджуватись фолк-музикою.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.