В Києві запрошують на фестиваль величезних повітряних куль

Глядачі побачать унікальну виставу повітряних куль з України та Європи.

Фестиваль «Монгольф’єрія» відбудеться 3-4 грудня 2020-го року на ВДНГ у Києві. Гості зможуть побачити яскраву виставу величезних повітряних куль, висотою в п’ятиповерховий будинок, зробити приголомшені фото та піднятись на аеростаті на висоту близько 30 м. Вартість входу – від 75 грн.

Подія такого формату відбудеться в Україні вперше. Проведення таких шоу-вистав під відкритим небом є дуже популярним в країнах Європи, США та східної Азії.

Організаторами фестивалю є повітроплавне товариство «Монгольф’єр» та громадська спілка «Українське повітроплавне товариство». Подія відбудеться з нагоди річниці запуску першої повітряної кулі в історії людства, коли 237 років тому брати Монгольф’є запустили свій винахід у Парижі.

Водночас проведення заходу залежить від погодних умов та карантинних обмежень. Організатори просять стежити за оновленням інформації на офіційному сайті фестивалю.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.