В Ізраїлі скасували обмеження на в’їзд для громадян України

Верховний суд Ізраїлю скасував розпорядження глави МВС Аєлет Шакед про позбавлення українців права на безвізовий в’їзд до країни.

Згідно з рішенням суду громадяни України зможуть в’їжджати до Ізраїлю на три місяці без необхідності подавати для цього спеціальне прохання, повідомляє ізраїльське видання NEWSru.co.il.

У березні 2022 року влада країни призупинила безвізовий режим для громадян України. В країні дозволили залишитись тільки 20 тис. українцям, які перебували в Ізраїлі до початку війни в Україні. Верховний суд справедливості (БАГАЦ) визнав це рішення незаконним.

Водночас безвізовий режим не надає автоматичного дозволу на в’їзд до країни. Громадянину країни, з якою існує угода про безвіз, може бути відмовлено у в’їзді в Ізраїль. Зазвичай причиною такої відмови є підозра, що турист насправді приїхав до Ізраїлю на заробітки.

Крім того, рішення суду не скасовує повноваження Аєлет Шакед вирішувати, хто може в’їхати до Ізраїлю. Голова МВС має право відмовляти у в’їзді до країни в індивідуальному порядку на власний розсуд.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.