В Італії відбудеться виставка про українську оперну співачку Соломію Крушельницьку

Виставка пройде в рамках одного з найбільших європейських оперних фестивалів – 69-го Фестивалю Пуччіні (Puccini Festival).

Виставку “Гранд тур: Соломія. Україна – Італія” відкриють 28 липня, перед прем’єрою опери “Мадам Баттерфляй” Джакомо Пуччіні, яка свого часу отримала визнання саме завдяки Соломії Крушельницької, повідомляє Українська Правда.

На виставці розкажуть про життя та творчий шлях Соломії Крушельницької. Гості фестивалю зможуть дізнатись про походження співачки, освіту, тріумфи та співпрацю з видатними композиторами. Дизайнером проєкту став український медіахудожник Сергій Петлюк.

Також відвідувачі зможуть почути автентичний спів української сопрано. На виставці представлять понад столітні архівні записи арій з опери “Мадам Баттерфляй” та “Валькірія” Ріхарда Вагнера.

Місцем для експозиції обрали місто Торре дель Лаго, де мешкав сам Пуччіні, а українська співачка після одруження та завершення оперної кар’єри оселилась у сусідньому містечку Віареджо. Композитора та співачку поєднувала дружба і тривала співпраця: саме Крушельницька була однією з найкращих інтерпретаторок музики Пуччіні й виконувала провідні партії у його операх “Манон Лєско”, “Богема”, “Тоска”. 

Виставку “Гранд тур: Соломія. Україна – Італія” можна буде подивитися впродовж місяця, до завершення фестивалю 26 серпня.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошук