В Абу-Дабі відкрили храм трьох релігій

З 1 березня в Абу-Дабі можна відвідати “Будинок сім’ї Авраама”, який поєднує в собі три молитовні будівлі: мечеть, церкву та синагогу.

Таким чином творці комплексу хотіли об’єднати три світові релігії — іслам, християнство та юдаїзм. Представники даних релігій вірять у єдиного бога, а традиції їхніх вірувань сягають семітських племен Авраама. Відвідувачам пропонують зануритись в історію цих релігій, ознайомитись з різними обрядами та ритуалами.

“Будинок сім’ї Авраама” складається з трьох молитовних будівель та просторів для зборів. Будівлі названо на честь великого імама Аль Азхара, голови католицької церкви Папи Франциска та єврейського філософа Мойсея Бен Маймона. Кожен молитовний дім збудований у формі куба. Загальна площа комплексу – 6500 кв. м.

Вхід до комплексу безкоштовний, але місце потрібно бронювати заздалегідь на сайті. Екскурсії доступні з 11:00 до 19:00 з вівторка по суботу. Зазвичай вони тривають близько години і їх можна замовити англійською або арабською мовами. Храм розташований на острові Саадіят, вул. Жак Ширак.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.