“Укрзалізниця” запустила “Потяг до перемоги”

“Потяг до перемоги” – це 7 вагонів, розписаних українськими митцями, які присвячені тимчасово окупованим регіонам та опору російським військовим.

Потяг вирушив у перший рейс 23 серпня з Києва та прибув до Ужгорода в День Незалежності, повідомляє пресслужба “УЗ”.

У своїх ілюстраціях Андрій Присяжнюк зобразив мужність Богдана Зізі, який облив синьо-жовтою фарбою міську адміністрацію в Євпаторії; Сергій Туркіневич — мешканців Енергодара, які вийшли проти танків; Дмитро Касянюк — сталевих оборонців Маріуполя та сміливих залізничників, які евакуювали людей із Харківщини; Роман Синенко розповів історію лікарів з Луганщини, які рятували життя в окопах та підвалах; Аліна коник – фермерів з Миколаївщини, які збирали врожай на замінованих полях; Максим Кільдеров – рух опору Херсонщини. 

Мета проєкту — показати, що Україна пам’ятає про тих, хто знаходиться на тимчасово окупованій території. Потяг курсуватиме маршрутами Київ — Ужгород та Запоріжжя — Львів, поєднуючи країну із заходу на схід.

На спеціальному сайті можна дізнатись про сміливі вчинки українців, які перебувають в окупації, але продовжують боротьбу. Перейти на сайт можна також за QR-кодом, нанесеним на кожен із семи вагонів.

До речі, “Укрзалізниця” відновила курсування “Бойківського експресу”.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.