Українські мобільні оператори продовжили пільговий роумінг в Європі

Мобільні оператори Київстар, lifecell та Vodafone продовжили дію пільгового роумінгу для українців в країнах ЄС на 2023 рік.

Абоненти й надалі оплачуватимуть вартість зв’язку за поточним тарифом, зможуть дзвонити всередині мережі без обмежень, витрачати тарифні хвилини на дзвінки на номери країни перебування, а також користуватись інтернетом за тарифами українських операторів в європейських країнах.

Київстар

Компанії вдалося домовитися з європейськими мобільними операторами для продовження дії послуги “Роумінг як вдома” на 2023 рік. 

Послуга безоплатна та працює у 27 країнах Європи, а саме: Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина, Молдова, Німеччина, Італія, Литва, Чехія, Франція, Болгарія, Іспанія, Естонія, Латвія, Австрія, Нідерланди, Бельгія, Хорватія, Данія, Фінляндія, Греція, Ірландія, Люксембург, Словенія, Швеція, Португалія, Велика Британія. Водночас в Єгипті, Норвегії та Швейцарії “Роумінг як вдома” більше не діє.

Спеціальні умови передбачають, що плата за тариф буде як в Україні, можна користуватись повним обсягом хвилин та SMS, які передбачені в тарифному плані, а для інтернету нараховується окремий пакет мегабайтів.

Lifecell

Мобільний оператор продовжив акцію “Гігабайти без кордонів” до 30 червня 2023 року. Вона дозволяє користуватись тарифними гігабайтами у 32-х країнах, так само як в Україні.

Перелік країн: Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Північна Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швеція, Швейцарія.

Підключати акцію не потрібно, акція підключається автоматично після оплати пакета послуг за тарифним планом.

Vodafone Ukraine

З 12 січня до 30 червня 2023 Vodafone запустив акцію “Доступний роумінг”, яка передбачає 10 Гб мобільного інтернету, 70 хв на вихідні дзвінки в мережі Vodafone Україна та 30 хв на номери інших операторів за 50 грн/місяць.

Послуга діє в 32 країнах: Австрія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

Нагадаємо, близько 70 європейських операторів долучились до акції та надають українцям безоплатний роумінг.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.