Українські авіакомпанії створили хаб в аеропорту Кишинева

Українські авіакомпанії виконують рейси на замовлення молдавських авіаперевізників, поки небо України закрите для польотів.

В аеропорту Кишинева базуються одразу п’ять пасажирських лайнерів українських авіакомпаній SkyUp та Windrose, пише Avianews.

Windrose розмістила в Кишиневі всі два своїх літаки – Boeing 737-800 з реєстрацією UR-PSF і Boeing 737-900ER UR-PSI. Вони перевозять пасажирів молдавської авіакомпанії Flyone.

SkyUp розмістила у столичному аеропорту Молдови три з восьми авіалайнерів. Зараз у Кишиневі базуються три Boeing 737-800 із номерами UR-SQB, UR-SQC, UR-SQF, які виконують рейси на замовлення авіакомпаній Flyone та HiSky.

Українські авіалайнери працюють на умовах мокрого лізингу. Це оренда літаків, при якій авіакомпанія надає замовнику літак разом з екіпажем та технічним обслуговуванням, за що отримує фінансову плату. Комерційні ризики за продаж квитків лягають на замовника рейсів.

Подібний вид оренди дозволяє українським авіакомпаніям продовжувати свою діяльність та зберегти кваліфікацію персоналу. Згодом вони зможуть швидко відновити польоти в України, коли це буде безпечно.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.