У Вінниці проведуть масштабний фестиваль українського вина

Наприкінці травня у Вінниці проведуть фестиваль Vinnytsia Wine Days, який має на меті популяризувати українське вино.

Про це оголосили 10 березня під час засідання Туристичної ради Вінниці, повідомили у Департаменті маркетингу міста та туризму.

Vinnytsia Wine Days буде присвячений винній культурі та туризму в Україні. Захід націлений на професіоналів та поціновувачів виноробства, популяризуватиме бренд “українське вино” та Поділля як винну туристичну локацію. Фестиваль тривати чотири дні та складатиметься з декількох напрямків: міжнародної виставки з дегустацією вина, двох наукових конференцій для фахівців, а також презентацій, екскурсій та гастротурів.

Для проведення фестивалю планують залучити локації в історичному кварталі біля Садків, де свого часу був розташований демонстраційний сад і виноградник видатного винороба Ярослава Нємеца. Крім того, в рамках заходу проведуть один з двох авторитетних національних дегустаційних конкурсів – Odesa Wine&Spirit Awards.

Формат Vinnytsia Wine Days передусім буде орієнтований на професіоналів – виноградарів, виноробів України та інших країн (Грузія, Молдова тощо), представників готельно-ресторанного бізнесу та туристичної сфери. Також захід буде корисний для сомельє та медіа, студентам і викладачам профільних спеціальностей, вінничанам, які цікавляться винною культурою, і туристам з сусідніх областей.

Деталі організатори планують оголосити вже зовсім скоро, за новинами проєкту можна стежити на сторінках Vinnytsia Wine Days у Facebook.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.