У новому музеї Мадрида представлять королівські колекції

28 червня понад 640 експонатів з державних королівських колекцій Іспанії будуть представлені на виставці в найамбітнішому музейному проєкті іспанської столиці.

Метою галереї, яку контролює національна установа спадщини Іспанії, полягає в тому, щоб усі охочі змогли побачити сотні експонатів, що були взяті з 19 королівських палаців та 10 монастирів, пише The Guardian.

На відміну від інших мадридських музеїв, тут представлять різні колекції творів мистецтва – не лише живопису чи скульптури. В музеї експонуватимуть всі предмети розкоші, які колекціонували іспанські монархи: віяла, годинники, скляний посуд, реліквії, гобелени, килими, меблі, позолочений посуд і музичні інструменти.

Виставка збере п’ять століть історії та покаже як змінювалась Іспанія та смаки її правителів. Багато творів мистецтва, які будуть виставлені на огляд, раніше не експонувались.

Галерея Королівських колекцій — найважливіший музейний проєкт в Іспанії протягом останніх десятиліть. Він розташований поруч із королівським палацом у Мадриді. Музей розділено на три рівні: перший – присвячений Габсбургам , другий – династії Бурбонів, третій розроблений як більш динамічний виставковий простір, де проходитимуть тимчасові виставки.

Відкриття галереї заплановане на 28 червня 2023 року. Адреса: Calle Bailén 8, Plaza de la Armería (головний вхід). Години роботи: з понеділка по суботу з 10:00 до 20:00.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.