У Німеччині скасують вимогу щодо масок в громадському транспорті

З 2 лютого 2023 року носіння захисних масок в Німеччині буде обов’язковим тільки в медичних установах.

По всій країні буде скасована вимога носити маски в громадському транспорті далекого прямування. Це останній карантинний захід, що діє після оголошення Німеччиною про закінчення пандемії Covid-19, пише “УНІАН”.

Планувалось, що вимога обов’язкового носіння масок у міжміських поїздах мала діяти до 7 квітня 2023 року. Однак заклики щодо якнайшвидшого скасування масок почали лунати все частіше. Крім того, на скасуванні наполягали в національній залізничній компанії Deutsche Bahn, аргументуючи це підвищеним навантаженням на персонал через необхідні додаткового контролю пасажирів.

Вимога наявності маски в громадському транспорті вже скасована в Баварії, Саксонії-Ангальт і Шлезвіг-Гольштейні. Північний Рейн-Вестфалія скасує вимогу з 1 лютого, а Берлін, Бранденбург, Тюрінгія, Мекленбург-Передня Померанія, Саксонія і Баден-Вюртемберг мають намір скасувати її не пізніше початку лютого.

Після 2 лютого вимога застосовуватиметься тільки в німецьких клініках, будинках пристарілих, медичних кабінетах та інших медичних установах.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.