У нацпарку “Синевир” завершується зимова сплячка ведмедів

У Реабілітаційному центрі бурого ведмедя нацпарку “Синевир” після зимової сплячки прокидаються ведмеді.

Як розповіли у Центрі, після сну ведмеді повертаються до активного життя. Вони стають більш енергійними та починають досліджувати навколишній світ в пошуках їжі.

Після зимового періоду фізичний стан ведмедів значно покращується: м’язи стають гнучкішими, а шерсть — блискучою та густою. Вони активно досліджують навколишнє середовище, відновлюють взаємини з іншими ведмедями та насолоджуються спільними іграми.

Попри те, що ведмеді залишаються дикими тваринами, у Реабілітаційному центрі можна спостерігати за ними з безпечної відстані за допомогою спеціального обладнання. Центр знаходиться на території Національного парку “Синевир” у селі Синевирська Поляна, Закарпатська область.

Найкращим автомобільним маршрутом з Києва, Львова та Ужгорода буде нова дорога через Нижні Ворота та Воловець. З Івано-Франківська до Міжгір’я можна доїхати через Долину. Дороги в самому національному парку ремонтуються та перебувають у доброму стані.

Вартість квитка становить 60 грн для дорослих та 30 грн для дітей. Рекомендується відвідувати центр зранку, щоб мати можливість побачити годівлю ведмедів​​.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.