У Мадриді на п’ять місяців зроблять безкоштовним велопрокат

В іспанській столиці вирішили суттєво розширити мережу міського прокату електричних велосипедів та скасувати плату за користування сервісом до кінця липня.

Сервіс міського велопрокату BiciMAD запустили ще у 2014 році, але досі він працював лише у центральних районах. Тепер же місцева влада вирішила збільшити кількість прокатних велосипедів з 2,8 тис. до 7,5 тис., а кількість станцій – з 258 до 611. Нові станції облаштовуватимуть у віддаленіших від центру районах, пише Hmarochos.

Крім того, з 6 березня до 31 березня велопрокат у Мадриді зроблять безкоштовним та безлімітним. Зазвичай річний абонемент коштує 25 євро, без підписки перша година коштує два євро, друга — чотири євро. В такий спосіб муніципалітет хоче популяризувати велопрокат серед мадридців, а також показати переваги нової системи.

Також буде покращено самі електровелосипеди. Вони матимуть ергономічніший дизайн, вбудований GPS, стоп-сигнал та будуть стійкими до проколювання колеса.

Нагадаємо, раніше влада Лісабона вирішила повністю зробити безкоштовною муніципальну мережу прокату велосипедів для місцевих жителів.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.