У Львові знову можна відвідати Ботанічний сад

З 14 травня Ботанічний сад Львівського національного університету ім. Івана Франка знову відкритий для відвідувачів.

Від початку пандемії коронавірусу ботсад закрили, щоб уникнути скупчень людей. Його можна було відвідати двічі на тиждень лише під час екскурсій, а згодом його взагалі закрили для відвідувачів, пише Suspilne.

За словами директора Ботанічного саду ЛНУ ім. Івана Франка Андрія Прокопіва, нині відцвітають тюльпани, які подарували голландці та деякі магнолії, хоч певні сорти зацвітуть ще й у червні. Також в ботсаді зараз рясно квітнуть рододендрони, набирають кольорів бузки та розпускаються іриси.

Крім того, у Ботанічному саді починає цвісти розмаїтий бузок. За тиждень-два вони будуть у повному цвітінні. Наприкінці весни — на початку літа прийде час на цвітіння півоній, лілійників, півників, а згодом — жоржин.

Ботанічний сад ЛНУ ім. Івана Франка заснований у 1852 році. Він має тривалу історію та багату колекцію рослин – понад 5 тис. таксонів, тобто видів та сортів рослин з усіх материків, крім Антарктиди. Ботсад розміщений на двох ділянках у межах Львова — на вул. Кирила і Мефодія, 4, та на вул. Черемшини, 44. Якщо перша ділянка є невеликою, в межах двох гектарів, то друга у кілька разів більша – понад 16 гектарів.

Вхід на територію комплексу коштує 80 грн, відвідати ботсад та оранжерею можна за 120 грн. Пільгові квитки для учнів і студентів коштують 50 грн і 90 грн відповідно. Безкоштовно відвідати ботсад можуть діти дошкільного віку, діти-сироти, строковики, учасники бойових дій, люди з інвалідність І та ІІ групи.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.