У львівському парку виставили колекцію сучасних скульптур

У Стрийському парку 18 серпня покажуть колекцію сучасних скульптур в рамках тижня скульптури.

Організатори створили динамічний “Скульптурний маршрут” парком, який дозволить насолодитись красою природи у поєднанні з творчістю українських та закордонних митців, повідомляє ЛМР.

Загалом в парку встановили вісім скульптур, які стоятимуть там до листопада 2024 року. Усі скульптури зроблені зі сірого граніту з українських кар’єрів. Деякі твори є абстрактним символом, деякі продовжують тему класичного мистецтва, але новою сучасною мовою.

Скульптурний маршрут сформований з колекції скульптур Мистецького об’єднання «ЧервонеЧорне», яке організовує Канівський скульптурний симпозіум. Проєкт маршруту був схвалений управлінням екології Львова, відтак ґрунти та рослинність не постраждають завдяки використанню спеціальних простих конструкцій фундаментів.

За словами одного з організаторів, засновника YA Gallery Павла Гудімова, мета проєкту – показати скульптури не на закритих виставках, а у відкритому доступі. Він каже, що художники не отримували вказівок щодо тематики, а “особлива увага” прикута до скульптури Василя Корчового, який виступає проти бодішеймінгу.

Фото: Anastasiya Merry

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.